• KONKURSY

NA NAJPIĘKNIEJSZY RÓŻANIEC
          W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 W TRZEBNICY

1. Cele konkursu

Celem konkursu jest rozbudzenie umiłowania modlitwy różańcowej indywidualnej
          i wspólnotowej oraz rozwój talentów u dzieci, jak również budzenie aktywności twórczej dzieci, pobudzenie wyobraźni i pomysłowości oraz wykorzystanie zdobytych wiadomości, umiejętności i dzielnie się nimi z innymi.

1. Uczestnicy konkursu

Konkurs jest skierowany do uczniów klas 0 – 3 SP nr 1 w Trzebnicy.

1. Temat konkursu

Tematem konkursu jest różaniec wykonany dowolna techniką, przy wykorzystaniu najróżniejszych materiałów (np.: kasztany, fasolki, koraliki oraz wiele innych) i pomysłów na wykonanie różańca. Liczymy na pomysłowość i oryginalność.

1. Termin konkursu

Wykonane różańce należy składać u katechetów do 12 października 2018 roku (piątek). Każdy różaniec powinien być odpowiednio podpisany z podaniem imienia i nazwiska ucznia oraz klasy.

1. Rozstrzygnięcie konkursu

Z dostarczonych przez dzieci różańców, specjalnie powołane jury konkursowe wyłoni zwycięzców, którym zostaną przyznane nagrody. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi
          18 października.

1. Postanowienia końcowe

Udział w konkursie oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych i upowszechnianie wizerunku ucznia na potrzeby promocji konkursu i szkoły. Wszystkie prace zostaną wystawione w Szkole Podstawowej nr 1 w Trzebnicy a fotorelacja zamieszczona na stronie internetowej szkoły  oraz prasie lokalnej.

KATECHETKI:
          P. Monika Wojewódka