• Ośmiu Wspaniałych

• Sprawozdanie z XI Trzebnickiego Samorządowego Konkursu Nastolatków "OŚMIU WSPANIAŁYCH"

Dnia 18.03.2011 r. w Gimnazjum nr 1 w Trzebnicy odbyły się eliminacje do konkursu "Ośmiu Wspaniałych". W przesłuchaniu wzieło udział 24 kandydatów: 18 osób ze szkół podstawowych i 6 z gimnazjum. Naszą szkołę reprezentowało 5 uczennic: Joanna Aniołek IIIc, Martyna Chmielewska IIIb, Małgorzata Świdzińska IIIb, Gabriela Salecka IIIb, Izabela Surówka IIIb.

Ze wszystkich uczestników kapituła wybrała 8 osób: 2 gimnazjalistów i 6 uczniów ze szkoły podstawowej. Wśród nich znalazła się nasza uczennica z kl. IIIb Gabriela Salecka.

Dnia 31.03.2011r. odbył się finał miejsko - gminnej edycji konkursu. Gabriela Salecka otrzymała tytuł "Pierwszego Wspaniałego Miasta i Gminy Trzebnica" w kategorii szkół gimnazjalnych.

Dla wyróżnionych osób została ufundowana nagroda - wycieczka do Gdyni na ogólnopolskie eliminacje "Ośmiu Wspaniałych".