Konsultacje dla rodziców - rok szkolny 2023/2024
Konsultacje dla rodziców:
– 20 września - konsultacje nauczycieli - godz. 1700
– 26 października – konsultacje nauczycieli - godz.1700
– 22 listopada - konsultacje nauczycieli - godz.1700
- 18 grudnia - zebrania z rodzicami i konsultacje - oceny proponowane - klasy 0 - III godz.1630 - klasy IV - VIII - godz. 1730
- 5 lutego – konsultacje nauczycieli - godz. 1700
- 20 marca - zebrania z rodzicami i konsultacje - klasy 0 - III godz.1630 - klasy IV - VIII - godz. 1730
- 24 kwietnia - zebrania z rodzicami i konsultacje - klasy 0 - III godz.1630 - klasy IV - VIII - godz. 1730
- 23 maja - konsultacje nauczycieli - godz. 1700
Konsultacje dla uczniów
NAZWISKO
IMIĘ
DZIEŃ TYGODNIA
GODZINA
SALA
BAHRYN - KAMIŃSKA
KATARZYNA
Poniedziałek
14.20 – 15.20
21
BARANIECKA – LECH
EDYTA
Czwartek
14.20 – 15.20
28
BIAŁECKA
BEATA
Wtorek
14.30 – 15.30
25
BIEDA
ALICJA
Środa
13.25 – 14.25
28
BONA
MONIKA
Wtorek
13.25 – 14.25
38
BUDZIAK - MIELNIK
MONIKA
Środa
13.25 – 14.25
24
DĘBICKA
KAROLINA
Wtorek
14.00 – 15.00
44
DŁUŻEŃ
MAGDALENA
Środa
8.45 – 9.45
7
DYBAŁA
JOANNA
Piątek
14.20 – 15.20
46
GŁUCHOWSKA
IZABELA
Wtorek
13.25 – 14.25
16
GROBELNA
KAROLINA
Czwartek
13.25 – 14.25
23
JAKUBOWSKI
MAREK
Poniedziałek
14.20 – 15.20
37
JĘDRZEJEWSKA
ANETA
Środa
13.25 – 14.25
35
KACZMARCZYK-WIATR
AGATA
Poniedziałek
10:40-11:25
KARKOWSKA
PATRYCJA
Poniedziałek
14.20 – 15.20
KRĘGULEWSKA
KLAUDIA
Piątek
14.20 – 15.20
24
KRYCH
ANDRZEJ
Wtorek
14.20 – 15.20
36
KOWALCZYK
ELZBIETA
Czwartek
14.00 – 15.00
37
KOWALCZYK
JOANNA
Środa
12.30 – 13.30
10
KUBASZEWSKA
AGATA
Poniedziałek
14.20 – 15.20
39
KUBIAK
MONIKA
Środa
11.30 – 12.30
46
LISOWSKA
JOLANTA
Wtorek
13.25 – 14.25
33
LUTY
JOANNA
Wtorek
14.20 – 15.20
23
MAŁYS
DANUTA
Poniedziałek
13.25 – 14.25
8
MANDZIEJ
BEATA
Piątek
12.25-13.25
45
MATWISZYN
ANNA
Piątek
14.20 – 15.20
32
MAZIJ
AGNIESZKA
Poniedziałek
13.25 – 14.25
7
NEUMANN
ANNA
Wtorek
13.25 – 14.25
Hala sportowa
NIERADKA
JOANNA
Czwartek
13.25 – 14.25
27
NOWAK
ELŻBIETA
Poniedziałek
15.00 – 16.00
Gabinet dyrektora
PROKSZA
KATARZYNA
Piątek
13.25 – 14.25
20
PODDĘBNIAK
MARTA
Wtorek
9.30 – 10.30
4
ROJEWSKA
LIDIA
Poniedziałek
13.25 – 14.25
Hala sportowa
ROJEWSKI
PIOTR
Środa
12.40 – 13.40
Hala sportowa
RUPOCIŃSKA
NATALIA
Wtorek
11.30 – 12.30
18
STRĘK-TWOREK
ALICJA
Piątek
14.00 – 15.00
biblioteka
SKALSKA - KURNAT
PAULINA
SZYMKOWIAK
KATARZYNA
Czwartek
11.30 – 12.30
17
ŚWIDERSKA
MAGDALENA
Wtorek
13.35 – 14.25
35
TRELA - ŻELAZKO
BEATA
Czwartek
14.25 – 15.25
26
WAŁEJKO
AGNIESZKA
Poniedziałek
13.35- 14.20
49
WARSZEWSKA
KRYSTYNA
Wtorek
10:30-11:30
WASZKOWIAK
ANETA
Środa
11.25-12.25
47
WOJCIECHOWSKA
JOANNA
Czwartek
15.00 – 16.00
50
WOJCIECHOWSKI
JÓZEF
Poniedziałek
WOJEWÓDKA
MONIKA
Czwartek
13.00 – 14.00
27
WOLAR DE JONG
PATRYCJA
Poniedziałek
14.20 – 15.20
WRÓBEL
ANNA
Piątek
13.25 – 14.25
27
WRÓBEL
MAŁGORZATA
Środa
14.20 – 15.20
36
WYŻNIKIEWICZ
MAGDALENA
Środa
11.30 -12.30
50 ZALESKA
ANNA
Poniedziałek
11.25 -12.25