• Filmoteka Szkolna

• Po raz kolejny nasza szkoła przystąpiła do projektu „Filmoteka Szkolna". Akcja organizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i Polski Instytut Sztuki Filmowej, Którego celem jest przygotowanie młodzieży do obcowania z dziełem filmowym.

• Wnioski o dofinansowanie

• Rodzice proszeni są o złożenie wniosków u pani pedagog (sala 31) o dofinansowanie do zakupu podręczników i przyznania stypendium socjalnego lub naukowego do 15 września.

• ODJAZDY I PRZYJAZDY GIMBUSÓW!!!

• Przyjazdy uczniów od 1.09.2011r.    Odjazdy uczniów od 1.09.2011r.

Jaszyce- 730 Księginice                               Księginice, Jaszyce, Ligota, Masłów, Cerekwica- 1355 i 1435

Brochocin- 645 Taczów                                Raszów, Brochocin, Taczów, Głuchów- 1300 i 1500

Rzepatowice- 720 Marcinowo                     Marcinowo, Rzepatowice- 1425

Brzyków- 710

Będkowo- 730                                                                         Cerekwica- 1500

Węgrzynów- 740                                                                Węgrzynów, Droszów, Malczów- 1435

Droszów- 710                                                                         Węgrzynów, Droszów, Malczów- 1435

Malczów- 715                                                                       Węgrzynów, Droszów, Malczów- 1435

Kobylice- 735

Sulisławice- 655

Raszów- 705

• Konferencja młodzieżowa

• W dniu 23 maja 2011 r.  PZS nr 1 w Trzebnicy odbyła się konferencja młodzieżowa, w ramach Europejskiego Tygodnia Młodzieży,        pt. „ Moda na wolontariat? Perspektywy i trudności w rozwoju wolontariatu lokalnego”. Organizatorem konferencji  było Wrocławskie Centrum Wolontariatu. Uczestnikami byli  przedstawiciele władz samorządowych i organizacji wspomagających działania woluntarystyczne oraz  wolontariusze szkół powiatu trzebnickiego. Z naszej szkoły udział wzięła grupa wolontariuszy najbardziej zaangażowanych w swoją pracę pod opieką pani Edyty Baranieckiej-Lech oraz pani wicedyrektor Beata Białecka. Uczniowie wzięli udział również w warsztatach na których wymieniali się pomysłami i doświadczeniami oraz planowali nowe inicjatywy. Pracę umilał bardzo smaczny poczęstunek :)

• Informacje o duplikatach świadectw i legitymacji

• Od stycznia 2011r  obowiązuje opłata za wydanie duplikatów świadectw i legitymacji szkolnych, (rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2008r.(DZ. U. 67 poz.412))

Przy wyrabianiu duplikatu świadectwa szkolnego lub legitymacji szkolnej prosimy o wpłacanie kwot:-duplikat świadectwa szkolnego-26 zł,duplikat legitymacji szkolnej -9 zł, na konto

Gimnazjum nr 1 w Trzebnicy, nr 77 9591 0004 2001 0000 4499 0102,   z dopiskiem " za duplikat legitymacji Gim nr 1" lub "za duplikat świadectwa Gim nr 1".

Na podstawie dowodu wpłaty będzie wystawiany duplikat dokumentu.

• FILMOTEKA SZKOLNA

W bieżącym roku szkolnym Gimnazjum nr 1 w Trzebnicy ponownie przystąpiło do projektu „Filmoteka Szkolna. Akcja!” którego opiekunami są p. Beata Milner-Firkowska i p. Józef Wojciechowski.

• Przekazanie podatku

•                          1% podatku na
            Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Dolnośląski
                        50-338 Wrocław, ul. Reja 27
                              KRS nr 0000198933

dla Oddziału Miejskiego TPD w Trzebnicy
            (Gimnazjum nr 1 kl.......)
                                                          DZIĘKUJEMY!

• Sukcesy absolwentów

• Miło nam jest poinformować, że film „KARTONY” Grupy Filmowej Fluster, którą tworzą absolwenci naszej szkoły wraz z innymi uczniami, zostanie pokazany w ramach Wrocławskiego Festiwalu Filmowego „Nowe kino Polskie”. Festiwal ma charakter przeglądu najlepszych polskich niezależnych filmów fabularnych minionego sezonu. Projekcje filmów odbędą się w dniach 16-18grudnia 2010, we wrocławskim kinie Lalka.

Trzymamy kciuki za naszych byłych uczniów i życzymy sukcesu w pracy nad przyszłymi projektami.

www.e-fluster.pl

• Komputery za tonery!!!

• Jeśli masz zużyte:

• kartridże do drukarek laserowych
            • kartridże do drukarek atramentowych

Przynieś do szkoły!

Chronisz środowisko! Otrzymujesz punkty!

Miejsce zbiórki: sala nr 7 lub sala nr 33

Opiekun akcji: p. Anna Wróbel i p. Jolanta Lisowska

• Serdeczne podziękowania za wsparcie finansowe przy zakupie pomocy dydaktycznych dla Gimnazjum nr 1 w Trzebnicy firmom

• 1. Gabinet masażu i fizykoterapii Krzysztof Tobera

2. AUTO-KOMFORT BIS Dorota Tokarska

3. Gabinet weterynaryjny "IATROS" dr Stanisław Dzimira

4. Zarządzanie nieruchomościami Anna Osińska

5. PPH AMESCO Monika Skóra-Szydłowska

6. Kancelaria Adwokacka Wiesław Januszowski

7. Pizzeria Restauracja PALERMO Łukasz Wiktorowski

8. Zakład Fryzjersko- Kosmetyczny Wanda Oleniasz

9. PROREM S.C Adam Dzięcioł Zbigniew Propokowicz

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i uczniowie Gimnazjum nr 1 w Trzebnicy

• EFS

• W naszym gimnazjum komputery fundowane są przez Europejski Fundusz Społeczny.