• LICYTACJE

• ​​​​​​Serdecznie zapraszamy do udziału w licytacji "Pluszaków-Gigantów" uszytych przez nauczycielki z trzebnickich szkół w ramach akcji "Nauczyciele szyją dobro", z której dochód jest przeznaczony na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Licytacje kończą się 9.02.2024 r. o godz. 21:00.

Pożeracze Smutków Giganty zostały uszyte w ramach ogólnopolskiej, nauczycielskiej inicjatywy #NauczycieleSzyjąDlaWOŚP #Szyjemy Dobro - koordynowanej przez Martę Florkiewicz-Borkowską (Pani FloBo). Więcej o akcji mogą Państwo przeczytać na stronie Stowarzyszenia Cyfrowy Dialog, które jest Partnerem działania.

• OLIMPIADA ZDROWIA PCK

• 12 stycznia w Oddziale Rejonowym PCK w Miliczu odbył się kolejny,

okręgowy etap Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowia, organizowany przez

Polski Czerwony Krzyż. Brała w nim udział nasza uczennica Zuzanna K.

z klasy 7a, zwyciężczyni etapu szkolnego.

Z wielką radością i dumą przekazujemy informację, że Zuzia zajęła I miejsce

i w kwietniu będzie reprezentować naszą szkołę w tym konkursie na etapie wojewódzkim, który odbędzie się we Wrocławiu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym wyłoniły reprezentacje dziewcząt i chłopców klas 4-6 SP 1 Trzebnica do zawodów gminnych. Dziewczęta grały systemem, "każdy z każdym”. Natomiast chłopcy grali ,,systemem pucharowym”.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

I miejsce Jadwiga Ś.