• Dni Kultury Zdrowotnej

Klasa 2d, w ramach Dni Kultury Zdrowotnej, organizowała: wyścigi rzędów, stacje gier w piłkę siatkową, nożną oraz koszykówkę na świeżym powietrzu.

• WYCIECZKA 0c i 1e

• W ramach projektu Dni Kultury Zdrowotnej realizowanego w naszej szkole klasa 0c oraz 1e wybrały się na pieszą wędrówkę do trzebnickich sadów prowadzonych przez rodzinę Celmerów z Trzebnicy. Na miejscu zastaliśmy seniorkę rodu, która oprowadziła nas po swoich włościach. Wszystkie dzieci zostały przywitane obfitym poczęstunkiem w postaci jabłek i rodzimych soków. Wszystko dzieciom bardzo smakowało. Po chwili relaksu wszyscy udaliśmy się do sadu na jabłkobranie. Każdy z nas mógł zabrać tyle jabłek, ile uniósł! Następnie podziwialiśmy piękno polskiej jesieni i szukaliśmy darów jesieni np. orzechów, żołędzi i kasztanów. Odwiedziliśmy także sortownie i chłodnie, gdzie przechowywane są zebrane owoce. Wróciliśmy zadowoleni i i pełni sił! Przekonani jesteśmy, że start po zdrowie zaczyna się od nas samych! Więc do biegu, gotowi START!!!!!