• Podsumowanie akcji profilaktycznych w roku 2022

• Pogadanki profilaktyczne prowadzone były przez st. sierż. Adriana Zalewskiego z wydziału ds. Nieletnich w Trzebnicy. W pogadankach w październiku uczestniczyły klasy od I-VIII. Młodsi uczniowie dowiedzieli się jak zadbać o bezpieczeństwo - zarówno w drodze do szkoły jak i w szkole. W starszych klasach została poruszona tematyka przemocy, agresji, nękania oraz cyberprzemocy. Uczniowie poznali prawne konsekwencje owych działań. Naszych najmłodszych, czyli dzieci z grup 0 w grudniu odwiedził Komisarz Lew, który również uczestniczył w pogadankach prowadzonych przez p. Adriana Zalewskiego. W grudniu odbyły się także warsztaty profilaktyczne dla uczniów klas V i klasy 4e, które były prowadzone przez p. Magdalenę Szalę z fundacji Progress sfinansowane przez gminną komisję alkoholowa w Trzebnicy. Uczniowie podczas aktywnych zajęć pracowali nad tematyką emocji oraz poruszony został temat mobbingu rówieśniczego. Kolejne akcje przed nami...

• ZBIÓRKA

• Zbiórka potrwa do 5 stycznia.

Puszki, niepotrzebne  świece, wosk, wkłady do zniczy, parafinę można przynosić:

- klasy 0-3 - do wychowawców,

- klasy 4-8 - do sali 20, do pani Katarzyny Prokszy.