• BAL KARNAWAŁOWY

• Karnawał to zimowy okres miłych, szalonych, pełnych wrażeń zabaw. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci. Tak też było u nas, dnia 30 stycznia 2023 r. Na pięknie udekorowanej hali szkolnej pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, księżniczki, rycerzy, piratów i policjantów. Było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów!

Wychowawczynie zerówek

• DYSKOTEKA KARNAWAŁOWA

• Dyskotekę karnawałową 2023 uważamy za bardzo udaną! Wzięło w niej udział prawie 200 uczniów. Przy tej okazji wolontariusze zorganizowali kiermasz charytatywny.

• KONKURS

• REGULAMIN

SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

HELEKA KMIEĆ – DOBRO W CODZIENNOŚCI”

1. Organizatorem Konkursu są uczennice klasy 8a działające w ramach ogólnopolskiego projektu „Podaj dobro dalej” pod opieką pani Moniki Wojewódki.

2. Cele konkursu :

• bliższe poznanie osoby i charyzmatu śp. Heleny Kmieć,

• umożliwienie uczniom zaprezentowania umiejętności plastycznych, wyrażenia wrażliwości artystycznej oraz wykazania się aktywnością twórczą;

• promocja idei wolontariatu wśród dzieci i młodzieży,

• ukazanie właściwych wzorców.

1. Konkurs adresowany jest do uczniów klas 0 - 8 szkoły podstawowej.

2. Temat Konkursu „HELENKA KMIEĆ – DOBRO W CODZIENNOŚCI”, dotyczy przedstawienia sceny z życia Helenki Kmieć, ukazującej, jak wiele dobra czyniła w swojej codzienności.

3. Zasady konkursu:

1. uczeń może przekazać na konkurs tylko jedną pracę;

2. praca plastyczna format A4;

3. technika: grafika, malarstwo, rysunek;

4. na odwrocie pracy należy umieścić metryczkę z danymi: imię, nazwisko, klasa.

1. Oceny dokona komisja konkursowa powołana przez organizatorów.

2. Prace będą rozpatrywane będą w dwóch kategoriach wiekowych:

1. klasy 0 – III;

2. klasy IV – VIII.

3. Prace należy składać do dnia 10 lutego 2023 roku/pt/do katechetów.

4. Laureaci konkursu otrzymują nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy.

5. Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na stronie internetowej SP1 oraz na profilu SP1 w portalu Facebook.

6. Zgłoszenie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Zgłoszenie do Konkursu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody ucznia i jego prawnych opiekunów na zbieranie, przetwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych w zakresie wymaganym do przeprowadzenia Konkursu, a także na wykorzystywanie jego wizerunku w materiałach promujących Konkurs (gazetki na tablicach szkolnych, strona internetowa szkoły, media) przez Szkołę Podstawową nr 1 w Trzebnicy zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 sierpnia 2017 r. w sprawie sposobu prowadzenia przez publiczne przedszkola, szkoły i placówki dokumentacji przebiegu nauczania, działalności wychowawczej i opiekuńczej oraz rodzajów tej dokumentacji (Dz. U. z 2017 r. poz. 1646) oraz Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 8 sierpnia 2017 r.w sprawie szczegółowych warunków przechodzenia ucznia ze szkoły publicznej lub szkoły niepublicznej o uprawnieniach szkoły publicznej jednego typu do szkoły publicznej innego typu albo do szkoły publicznej tego samego typu(Dz. U. z 2017 poz. 1546).

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE. L 2016 Nr 119, str. 1)informuję, że:

1. administratorem danych osobowych Pana/Pani dziecka jest Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księcia Henryka Brodatego w Trzebnicy, dane będą przetwarzane w Szkole Podstawowej nr 1 im. Księcia Henryka Brodategow Trzebnicy, ul. Świętej Jadwigi 10, 55-100 Trzebnica

z Inspektorem ochrony danych osobowych możecie się Państwo skontaktować pod adresem: iod@um.trzebnica.pl,

1. celem przetwarzania danych jest zgoda rodziców na uczestniczenie dziecka w konkursach podejmowanychw ramach działań Szkoły Podstawowej nr 1 w Trzebnicy,

2. przetwarzanie danych jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze;

3. dane będą przekazywane tylko na podstawie przepisów prawa;

4. dane będą przechowywane przez okres przewidziany przepisami prawa;

5. ma Pan/Pani prawo do:

1. żądania od administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania i ograniczenia przetwarzania;

2. wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

6. podanie danych jest wymogiem ustawowym;

7. jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania na podstawie ustawy - Prawo oświatowe (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1148 z późn. zm.)

8. dane osobowe Pana/Pani dzieci nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.