• WOLONTARIAT

• Razem z pracownicami Ośrodka Pomocy Społecznej w Trzebnicy 23 wolontariuszy z naszej szkoły z opiekunkami panią Moniką i panią Anną posprzątało 2 czerwca mogiły osób bezdomnych i samotnych na cmentarzu przy ul. Obornickiej. W takim składzie bez problemu oczyściliśmy wszystkie groby z chwastów i zniszczonych przez pogodę stroików. Dziękujemy za owocną współpracę pani Katarzynie Szulc, która nie zapomniała o naszej deklaracji gotowości do pomocy.

Wolontariusze SKW

• Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

• To był ciężki, pracowity weekend...

W dniach od 3 do 4 czerwca 2023 r. w Warszawie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Możemy się pochwalić naszą uczennicą Antonina G. z klasy 3a wraz ze swoim Teamem zdobyła: w kombinacjach – srebro, w Team Free - złoto, w duecie - VIII miejsce ( bardzo dobry wynik, tym bardziej że w kategorii wiekowej do lat 12 ma przed sobą jeszcze 2 lata startów) i w figurach - XIII miejsce ( na 51 zawodników).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w ukochanym pływaniu artystycznym.

• WSPÓŁPRACA

• Dzięki dobrej współpracy koleżeńskiej i pomocy dzieci udaje się zrobić bardzo wiele!!!

Udowodniliśmy, że "Razem Nic Nas Nie Zatrzyma" -  III miejsce.

• Konkurs "Jedynka ma talent!"

• W dniu 30.05.2023 r. w naszej szkole odbyły się eliminacje do konkursu "Jedynka ma talent!" dla uczniów klas 0-3. Mogliśmy podziwiać występy recytatorskie, muzyczne, taneczne, a nawet sportowe. Wszystkie były zachwycające! Gratulujemy uczestnikom! Przedstawiamy występy nominowane do nagrody publiczności. Zachęcamy wszystkich do oddania głosu na swoich faworytów. Głosujemy, zostawiając lajki i serduszka pod wybranym filmikiem.

• BRAWA

• Nowy dzień SP1 Trzebnica. Mamy kolejne złoto i Puchar w Trójboju LA tym razem klas 2. Klasy 1 z brązowymi medalami. Awans do Finałów Wojewódzkich uzyskała już trzecia nasza drużyna LA.

• MAMY TO!

• Mamy to! Podwójne Mistrzostwo Powiatu dla SP1 Trzebnica w Trójboju LA klas 3 i klas 4 oraz indywidualne statuetki dla najlepiej punktujących zawodników ze wszystkich startujących 16 drużyn. W klasach trzecich otrzymał ją Franciszek K. a w klasach czwartych Michał W.

Wielkie gratulacje dla obu zespołów. Trzymamy kciuki za występ drużyn SP1 Trzebnica w Finałach Wojewódzkich.

• WYCIECZKA

• Dnia 29 maja uczniowie klasy IVe mieli integracyjny piknik w Kuźniczysku. Wszyscy świetnie się bawili. Grali w siatkówkę plażową. Zjeżdżali na tyrolce. Dziewczyny prezentowały swoje talenty. Śpiewały, tańczyły. Na koniec było ognisko. Zadowoleni i szczęśliwi wróciliśmy do Trzebnicy.

• KONKURS

• Dnia 18 maja w Szkole Podstawowej w Żmigrodzie odbył się XXV finał Powiatowego Konkursu Ortograficznego o Złotą Skuwkę dla uczniów klas siódmych i ósmych. Naszą szkołę godnie reprezentowała Magdalena L. z  klasy VIIb i Tola M. z klasy VIIIa, która zajęła III miejsce. Dziękujemy Dziewczynom. Serdecznie gratulujemy.

• PODSUMOWANIE WSPÓŁPRACY

• 30 maja w Miliczu odbyło się spotkanie podsumowujące współpracę Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża z Kołami Wolontariatu. Była to okazja do wręczenia nagród wszystkim uczestnikom konkursu plastycznego „Magia PCK”, a w szczególności zwycięzcom. Z naszej szkoły dyplomy i upominki odebrali: za I miejsce Antonina B., za II miejsce Aleksander Ś. oraz za udział Amelia Ch. i Hanna T. Podziękowania za owocną współpracę otrzymały również opiekunki SKW pani Monika i pani Kasia. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy dzieciom, które wzięły udział w konkursie oraz wszystkim wolontariuszom zaangażowanym w akcje organizowane przez PCK.