• Wycieczka do schroniska !

• 15 marca odbędzie się wycieczka wolontariatu i członków koła Ekologicznego do schroniska podczas której przekazane zostaną zebrane: karmy,koce,zabawki.

• W szkole organizowane są akcje !

• 1. Zbiórka karmy i innych potrzebnych rzeczy dla bezdomnych zwierząt ze schroniska we Wrocławiu. Odbywa się u Pani Beaty Treli-Żelazko i p. Edyty Baranieckiej- Lech do dnia 12 marca.

2. Zbiórka bezużytecznych telefonów komórkowych.

Prosimy o wsparcie akcji !

• PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

• 21 marca odbędzie się w naszej szkole Dzień Wiosny. Wszystkie klasy będą miały okazję bawić się i walczyć o wiosenną Nagrodę Dyrektora Szkoły. W tym dniu uczniowie będą uczestniczyli w wielu konkursach i zawodach sportowych. Przed 21 marca w każdej klasie należy wykonać wiosenną dekorację oraz 1 plakat  na temat wiosny w szkole. Szczegółowe informacje na temat zadań i przebiegu tego dnia już wkrótce! Komitet Ogranizacyjny

• Sprawozdanie Ze Szkolnego Konkursu o Patronie Szkoły Księciu Henryku Brodatym

• Dnia 21.11.2011r. w auli Gimnazjum nr 1 w Trzebnicy na 3 i 4 godzinie lekcyjnej, odbył się konkurs wiedzy o Patronie Szkoły Księciu Henryku Brodatym. W konkursie wzieli udział uczniowie klas I, II, III. Organizatorami konkursu były Jolanta Żarkowska i Monika Budziak-Mielnik.

Laureantami konkursu zostali:

I miejce- Mateusz Grzesiak kl. IIIb

II miejsce- Magdalena Tyczka kl.Ib

Łukasz Szwarc- kl. IIIc

III miejce- Agnieszka Nurek IIId

• Rusza kolejna edycja Filmoteki Szkolnej.

• Od 1marca do 17 czerwca grupa filmowa "Jedyneczka" pod czujnym okiem mentora, wykona szereg zadań związanych z kolejnymi modułami kursu.Dorota, Konrad,Michał,Łukasz i Dorian będą organizowali kolejne wydarzenia filmowe w naszej szkole.Opiekunowie:Beata Milner-Firkowska, Józef Wojciechowski.

• WAŻNE!

• W szkole działa szatnia, która jest obowiązkowa dla wszystkich uczniów. Ponadto uczniowie, którzy nie ćwiczą na wychowaniu fizycznym są zobowiązani nosić obuwie zmienne.

• Wyjazd do teatru

• W dniu 17.02.2012 zorganizowano dla uczniów wyjazd do teatru wspóczesnego na spektakl pt. "Balladyna"

Organizatorzy: A. Kubaszewska i M. Firkowska

• "Śmiecenie odpada, pora na wrocławski karnawał"

• W dniu 17.02.2012 na wrocławskim rynku uczniowie naszego gimnazjum uczestniczyli w imprezie karnawałowej. Tematem przewodnim był strój karnawałowy młodzieży z wykorzystaniem przetworzonych odpadów. Opiekunowie: Beata Trela-Żlazko i Edyta Baraniecka-Lech

• FILMOWE WALENTYNKI

• Dnia 14.02.2012r  zapraszamy uczniów i nauczycieli do auli szkolnej na projekcje filmów o miłości.

Klasy I - 2 i 3 godzina lekcyjna

klasy II - 4 i 5 godzina lekcyjna

klasy III - 6 i 7 godzina lekcyjna

• FILMOTEKA SZKOLNA.AKCJA !

• Już w piątek 3.02 2012r  miłośnicy  filmów spotykają się na III KARNAWAŁOWEJ NOCY FILMOWEJ. Wszystkim uczestnikom życzymy miłej zabawy.

organizatorzy imprezy: Beata Milner-Firkowska i Józef Wojciechowski.

• FILMOTEKA SZKOLNA

• 11 stycznia 2012 r odbył się WIRTUALNY FESTIWAL FILMOWY.  Naszą szkołę reprezentowali: Martyna Kot, Konrad Kubiak, Michał Olszewski, Jakub Radlica i Łukasz Szwarc.

• KONKURS Z INFORMATYKI

• 11.01.2012 r w Zawoni odbył się Powiatowy Konkurs z Informatyki , nasi uczniowie: Dorian Śieżniak i Kamil Kalinowski zdobyli Puchar za zajęcie  III miejsca w klasyfikacji drużyn. Życzymy dalszych sukcesów w nauce.

• Dyktando świąteczne

• W dniu 19 grudnia 2011r. nasi uczniowie wzięli udział w światecznym dyktandzie.

klasyfikacja etapu szkolnego:

1 miejsce ex aequo: Magdalena Tyczka, Karolina Wożniak